Artystyczne stylizacje

Tag Archive: garnki

garnki

Pomysły na pożyteczne i niebanalne podarki na parapetówkę

prezent w czerwonym pudełku
Jeżeli wybierasz się do kogoś na parapetówkę, to niewątpliwie w dobrym guście będzie dostarczenie ze sobą jakiegoś podarku. Nie musi to być od razu jakaś duża i kosztowna rzecz, czasem wystarczy po prostu nieduży, niewielki drobiazg. Najlepszymi podarkami na parapetówkę są upominki użyteczne i funkcjonalne, takie, jakie przydadzą się w domu.

Sokownik pozwala na przygotowanie niesamowitych soków

Owocowe przekąski
Sporo mówi się teraz o właściwym odżywianiu, które niejednokrotnie zahacza także o to, co pijemy. Przez to coraz częściej słyszy się zdania, że najwspanialsze są te soki, które samodzielnie zrobimy ze świeżych owoców, ponieważ wówczas powiemy co pijemy i sami zdecydujemy, czy pragniemy takie soki zrobić zdrowe oraz bez słodzików, czy jednakże twierdzimy, że cukier musi się w nich znajdować.

Zdrowe gotowanie

Jak nie dać się chorobie?
Istnieje dużo rzeczy, jakich należy dowiedzieć o stosowaniu soli i doprawiania potraw. Sól to inaczej chlorek sodu, który zazwyczaj występuje w życiu częściej niż którykolwiek inny związek chemiczny. W nowym tysiącleciu warto dowiedzieć się o niej więcej. Wybór dobrego źródła informacji na temat gotowania przy użyciu soli nie bywa zwyczajowo kwestią prostą. W tej sprawie wciąż pokutuje wiele mitów. Kto chce dowiedzieć się więcej na temat ich osądu może wpisać w swoją wyszukiwarkę internetową hasło gotowanie bez soli.