Artystyczne stylizacje

Fryzjer dzisiaj, czyli strzyżenie, farbowanie, modelowanie.

wella maska do włosów
Fryzjer to ten rodzaj zawodu, który nigdy się nie zestarzeje. Zwłaszcza panie chętnie korzystają z kunsztu fryzjerów. Nie ma to jak pozwolić sobie na odrobinę próżności i raz na jakiś czas zafundować sobie całkowitą zmianę imagu. Nie dość, że nasze samopoczucie jest kwitnie, to i my same jakoś tak promienniej się uśmiechamy. Wszystko to za sprawą magicznych dłoni fryzjerów, którzy używają do tego coraz bardziej wymyślnych technik.

Już nie wystarczą zwykłe popularne maszynki do strzyżenia, aby wykonać wymyślne ścięcie.

Hej, sprawdź to (http://www.dermamed.com.pl/oferta/twarz-i-glowa), jeśli do tej pory nie wiesz o tej atrakcyjnej stronie a przekonasz się, że okaże się ona dla Ciebie bardzo ciekawa.

Ale nie tylko strzyżeniem włosów kobieta żyje.

wella maska do włosów
Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

Które zabiegi najchętniej życzą sobie kobiety u fryzjera? Otóż zwykle te, w których nie potrafią dopomóc im mamy i konieczna jest pomoc fachowca. Ot np. taki grzebień do pasemek nie jest narzędziem, którym łatwo posługiwać się w samemu, dlatego w dalszym ciągu kobiety odwiedzają salony fryzjerskie, aby zrobić sobie pasemka. Jest to czasochłonny zabieg, który wymaga staranności chociażby w koloryzowaniu poszczególnych pasm włosów.

Podobnie jest z farbowaniem. Często panie korzystają z farb goldwell colorance i w ten sposób dobierają sobie pasujący kolor. Paleta ta zawiera szeroki wybór odcieni. Unikają dzięki temu źle rozłożonej farby.

Jak sądzisz? Czy znajdziesz dane na omawiany temat? Zapewne tak – przejdź po tym linku oraz odszukaj informacje tu.

Lepiej czasem zainwestować odrobinę pieniędzy, aby być zadowolonym z efektu, niż wyglądać jak swego czasu Ania z Zielonego Wzgórza.

Jeśli te odcienie nie są dla nas, inną alternatywą jest Wella touch. Są to dokładnie pokrywające siwe włosy kremy bez amoniaku, które zapewniają włosom żywy blask. Dodatkowo farby te pielęgnują włosy, dzięki zawartym w nim takim składnikom jak wosk. Wasze włosy będą lśniące.

Olejek arganowy pomaga odżywić włosy. Zabiegi przy jego użyciu to czysta przyjemność. Fachowcy mówią o nim olejek młodości. Wzmacnia włosy. Kuracja nim polega na wcieraniu go w cebulki włosów lub tylko na końcówki trzy razy w tygodniu. Ma charakterystyczny, więc fryzjerzy powinni używać go przed myciem głowy. W sam raz sprawdza się przy zniszczonych włosach.

Tak, więc drogie Panie, prostownice do włosów polecanej marki, karbownice i co tam i czym tam jeszcze dysponujecie, chowajcie do szafek i biegnijcie do fryzjera. Trzeba, choć raz w miesiącu pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Tobie też się to przyda!