Artystyczne stylizacje

Tag Archive: fasony

fasony

Wyznania zakupoholiczki – w jaki sposób się nie uzależnić i nie zbankrutować?

images
Każda kobieta lubi czuć się atrakcyjna, a to, co jej to poniekąd umożliwia, to kupowanie nowych ubrań. Możemy to określić damską obsesją albo czymś w tym rodzaju, jednak jest to genetycznie uwarunkowane, ponieważ każda spośród nas po prostu musi być piękna, aby jakiś mężczyzna ją dostrzegł (właśnie po to nabywamy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym poradzić i nie zostać bankrutem?

Sieć odzieżowa na miarę oczekiwań klientów

Pochodzące ze szczególnie polecanych sieciówek na rynku sukienki to najnowsze trendy w tym okresie. Znakomite komplety i zestawy ubrań, jakie odnaleźć możemy obecnie wśród ofert czołowych producentów na rynku to inwestycja w swój szczególny i niepowtarzalny wygląd. Prezencja i styl, jak również ogólna elegancja to znaczące wyznaczniki stylu każdej dziewczyny oraz kobiety. Sklepy proponujące ubrania starają się sprostać często wysokim wymogom pań, dlatego warto postawić na swój własny styl już teraz!

Kreacja na wesele w sezonie wiosenno-letnim. Propozycje stroju.

moda
Chociaż nigdy nie wiemy, jaka pogoda będzie w maju, lipcu albo w sierpniu, naszą stylizację weselną musimy zaplanować sobie odpowiednio wcześniej. Kiedy decydujemy się na zwiewne sukienki albo odważne kombinezony, pamiętajmy o dobrze wybranych butach i marynarce lub szalu na ramiona. Chociaż kapryśna pogoda w maju może spowodować, iż kurtka Kross będzie naszym marzeniem, trzeba do stylizacji weselnej podejść z fantazją i stworzyć zestawienie, z którego będziemy zadowolone nawet jeżeli ślub trafi się w wyjątkowo zimny dzień.

Krótki rejestr damskich toreb, czyli jak odpowiednio je wybierać i nie zwariować

kobieta z dużą ilością toreb
Ten reportaż zaczniemy w trochę nietypowy sposób, a mianowicie od zagadki: jaki element kobiecej szafy musi bez wyjątku pasować do butów? Zdecydowana większość strojniś odpowie, że chodzi tutaj o chustkę, ewentualnie zimowe rękawiczki. A my ze swej strony dorzucimy jeszcze torebki ze skóry oraz te wykonane z dermy. Chociaż część projektantów wcale nie sądzi, że obuwie i torebki muszą stanowić idealnie dobrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać małych oględzin damskich torebek.