Artystyczne stylizacje

Tag Archive: fasony

fasony

Wyznania zakupoholiczki – w jaki sposób się nie uzależnić i nie zbankrutować?

images
Każda z nas lubi czuć się piękna, a to, co jej to poniekąd umożliwia, to zakup nowych ubrań. Możemy to nazwać damską obsesją lub czymś w tym stylu, jednak jest to tak naprawdę genetycznie uzasadnione, gdyż każda spośród nas po prostu musi być interesująca wizualnie, żeby jakiś facet ją zauważył (właśnie dlatego kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym radzić i nie zbankrutować?

Kreacja na wesele w sezonie wiosenno-letnim. Propozycje stroju.

moda
Chociaż nigdy nie wiadomo, czy aura pogodowa będzie sprzyjać w maju, czerwcu czy w sierpniu, nasz strój na wesele musimy zaplanować sobie dużo wcześniej. Gdy wybieramy lekkie sukienki czy odważne kombinezony, pamiętajmy o dobrze dopasowanych butach i żakiecie lub marynarce. Chociaż kapryśna pogoda w maju może sprawić, że kurtka Kross będzie naszym marzeniem, należy do stroju na wesele podejść z pomysłem i stworzyć zestawienie, z jakiego będziemy zadowolone nawet jeśli ślub odbędzie się w wyjątkowo zimny dzień.

Krótki rejestr damskich toreb, czyli jak odpowiednio je wybierać i nie zwariować

kobieta z dużą ilością toreb
Ten reportaż zaczniemy w trochę nietypowy sposób, a mianowicie od pytania: jaki element kobiecej szafy musi koniecznie pasować do kozaczków? Lwia większość kobiet odpowie, że chodzi tutaj o chustkę, ewentualnie jesienne rękawiczki. A my ze swojej strony dodamy jeszcze torebki ze skóry oraz te wykonane z tworzywa sztucznego. Chociaż część projektantów wcale nie uważa, że obuwie i torebki muszą stanowić bardzo dobrze dobrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby dokonać niewielkich oględzin damskich torebek.

Sieć odzieżowa na miarę oczekiwań klientów

Jesienny zwiastun MOHITO
Pochodzące z najbardziej rozchwytywanych sieciówek na rynku sukienki to najświeższe trendy w obecnym okresie. Rewelacyjne komplety oraz zestawienia ubrań, jakie odnaleźć możemy dzisiaj wśród ofert wiodących producentów na rynku to inwestycja w swój dopracowany i rewelacyjny wygląd. Prezencja i styl, jak również ogólna elegancja to istotne wyznaczniki stylu każdej dziewczyny i kobiety. Sklepy proponujące ubrania usiłują sprostać nierzadko wysokim wymaganiom pań, dlatego warto określić swój własny styl już dzisiaj!