Artystyczne stylizacje

Panowie w naszym kraju muszą wziąć się za swój wygląd zewnętrzny

Facet w garniturze
Dużo pań uskarża się, że Polacy kiepsko się ubierają, najzupełniej nie posiadają dobrego gustu. Przede wszystkim: tak mocno stereotypowe podejście do Polaków nie ma sensu. Co jak co, lecz jeżeli pragniemy, aby w istocie na ulicach było więcej zadbanych facetów, należy czytać takowe artykuły, a później do tego umiejętnie wyciągnąć z nich wnioski.

Czyli do meritum: co tak naprawdę można zaradzić facetowi, który dostrzegł, że niedaleko mu do miana stereotypowego Polaka, który co prawda nie istnieje, lecz wiadomo
Chłopak na łące
Autor: Susan Solinski
Źródło: http://www.flickr.com

o co chodzi. Nie jest za łatwo zmienić swoje długoletnie nawyki, jednak należy co najmniej spróbować. Byłoby fajnie gdybyśmy spróbowali, jesteśmy mężczyznami (polecamy powołaj się na nas)!

Para młoda
Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli mówimy o garniturach – nadal to właśnie garnitury produkowane w Italii są niezwykłe pod wszystkimi względami. Wiadomo: są dosyć sporym wydatkiem, ale wykosztowanie się jest w stanie spowodować, iż najzwyczajniej w świecie będziemy świetnie się prezentowali. W szczególności gustowny garnitur jest proponowany dla mężczyzn, którzy prowadzą różnego rodzaju interesy. Choć wiadomo, że i do klubu warto pójść w luźnym garniturze. Zapamiętajmy, iż na garniturze nie można zbytnio oszczędzać, ponieważ fakty są takie, że zasadniczo im droższy garniak, tym porządniejszy pod względem jakościowym. No tak jakoś jest: a zresztą to zapewne dla żadnego faceta nie jest jakaś niespodzianka, no tak jakoś właśnie jest.

Zapamiętajmy, iż dobry ubiór (więcej tu: eleganccy faceci) to z pewnością to coś co potrafią docenić niewiasty: zatem singiel, który szuka godnej kobiety powiększa swoje szanse na sukces. Sugerowanie, że to nie szata zdobi człowieka jest przynajmniej w naszej kulturze nie na miejscu. Kiedy ogólnie nie jesteśmy zbytnio obeznani w temacie odzieży, zapewne będziemy co pewien czas miewali wielkie wątpliwości. A więc przykładowo będziemy zastanawiali się nad tym czy w istocie zielona koszula pasuje do naszych spodni. Pytajmy, miewajmy jakieś wątpliwości, bo to bardzo pomniejsza jakiekolwiek ryzyko wpadek mających związek z ubieraniem się.