Artystyczne stylizacje

Elegancki płaszcz damski idealnym patentem na uwypuklenie kobiecej natury

płaszcz
Wszystkie elegantki, niezależnie od wieku i preferowanego stylu ubierania się, pragną w swojej garderobie posiadać stroje na wyjątkowe okazje. Kiedy trzeba wyglądać gustownie, liczy się prostota i modny krój. Na jesienną porę albo zimową porę nieodłączną częścią garderoby staje się elegancki płaszcz damski. Wystawnie obchodzone śluby, istotne spotkania w przedsiębiorstwie, wizyty u długo niewidzianych druhów wymagają, aby nasz wygląd cieszył oko wszystkich zaproszonych gości i gwarantował nam jak najlepsze samopoczucie.

płaszcz
Autor: Axami
Źródło: Axami
Impulsów do zakupów może być kilka. Elegancki płaszcz damski to przecież temat porannych konwersacji w popularnych programach w telewizji, artykułów w poradnikach dla pań i oczywiście niekończących się plotek przy pysznej kawie. Skoro taki płaszcz jest modny i wszyscy o nim rozprawiają, to naprawdę niełatwo go sobie odmówić, choćby nawet jego kupno oznaczać miało wybranie ostatniej monety z konta bankowego.

Wybór barw i kroju zależą od smaku i okazji, na które elegancki płaszcz będzie zakładany. Na randki i damskie eskapady do teatru przyda się płaszcz imitujący skórę afrykańskiego drapieżnika. Natomiast cętki świadczyć będą o ekstrawagancji, animuszu i chęci wywarcia ogromnego wrażenia na interlokutorach. Bardziej stonowane wzory i okrycia wierzchnie wykonane z materiału w jednolitym kolorze zakupią damy po 60-tce.

Długie płaszcze nie bywają obecnie tak modne, jak te krótkie, czyli sięgające najwyżej do kolan. Zapinane są najczęściej na guziczki, które szwaczka rozmieściła w równych odległościach, w jednym sznurku lub dwóch. Uzupełniającym rodzajem zapięcia, ale również i ozdobą, są dłuższe lub krótsze pasy na biodrach. Bądź co bądź, płaszcze dumnie wiszą w licznych sklepowych witrynach i wodzą na pokuszenie
płaszcz
Autor: beautiful-dissaster
Źródło: http://www.flickr.com

idące chodnikiem panie.

Kogo nie stać na elegancki płaszcz damski, ochoczo pozna sztuczki wizażysty. Aby nieco odświeżyć garderobę wystarczy dobrać do ubiegłorocznego okrycia nowe dodatki: delikatną, gładką chusteczkę, kilometrowy szal w cieniutkie paski albo zwyczajnie dopiero co kupioną niewielką, skórzaną torbę. Żona zawsze może liczyć na podarunek urodzinowy lub imieninowy od małżonka. Elegancki płaszcz damski będzie prezentował się genialnie w zestawieniu z otrzymanymi dzisiaj długimi, srebrnymi klipsami albo rękawiczkami z wyjątkowo ogrzewającej anilany.