Artystyczne stylizacje

Tag Archive: dzień

dzień

Trochę informacji o zdrowym stylu życia

images
Idzie wiosna, a razem z nią cieplejsze dni, kiedy to zaczniemy odkrywać więcej ciałka. Gdy w końcu ściągniemy z siebie ciężkie swetry i wełniane spodnie, może się zdarzyć, że przybyło nam tu i ówdzie. Co czynić? Wiosna za pasem, a tu taka słoninka? Zamiast popadać w popłoch, trzeba podejść do problemu z głową.

Jakie wartości wynikają z czynnego trybu życia, takiego jak na przykład sport, wycieczki bądź spacery?

snowboard na śniegu
Obecnie coraz większym kłopotem w życiu ludzi jest deficyt praktycznie jakiejkolwiek działalności! Najwięcej czasu spędzamy teraz w pracy zawodowej, nierzadko za biurkiem i przed komputerem, w szkole lub na studiach siedząc przez kilka godzin w ławkach, po czym do domu także wracamy samochodem i z reguły odpoczywamy przed telewizorem lub komputerem. I tak jest z dnia na dzień- jesteśmy coraz bardziej osowiali i ociężali, mamy słabowitą kondycję i brak jakiejkolwiek woli do aktywności poza domem.

Kilka wiadomości o zdrowym stylu życia

Przed nami wiosna, a razem z nią pogodne dni, kiedy to będziemy odsłaniać więcej ciałka. Gdy nareszcie ściągniemy z siebie przepastne swetry i ciepłe spodnie, może się zdarzyć, że przybrało nam tu i ówdzie. Co robić? Wiosna za rogiem, a tutaj taka słoninka? Zamiast wpadać w panikę, należy podejść do problemu odpowiednio.