Artystyczne stylizacje

Śmieszne prezenty na osiemnastkę. Co warto kupić gdy wybieramy się na huczną imprezę?

sukienki
Osiemnaste urodziny to istotne wydarzenie w niedługim życiu nastolatka, na jakie bardzo się czeka. Oznacza ona nie tylko wejście w dorosłość, lecz także decydowanie o sobie, posiadanie dowodu osobistego, możliwość zrobienia kursu prawa jazdy itp.

sukienki
Autor: Pavlina Jane
Źródło: http://www.flickr.com
Osiemnastka kojarzy się z wieloma przywilejami – możliwość kupna alkoholu, możliwością pójścia do klubów i do innych miejsc z ograniczeniem „dozwolone od lat 18”.
Często druga klasa liceum to rok osiemnastek. Młodzi ludzie wzajemnie zapraszają się na imprezy, które organizują wspólnie albo bez innych solenizantów, z większym zobacz mniejszym budżetem. Czasem solenizant rozdziela świętowanie na 2 razy i organizuje imprezę urodzinową dla bliskich z rodziny oraz dla kolegów. Czasami impreza osiemnastkowa to w ogóle ostatnia impreza, na jaką zaprasza się rodzinę przed następnymi istotnymi chwilami w życiu, jak ślub albo roczek. Lecz część solenizantów po prostu zdaje sobie sprawę z tego, że może otrzymać zastrzyk gotówki i tym sposobem po imprezie opłacić sobie kurs prawa jazdy albo inny kosztowny, ale długo wyczekiwany upominek. Rodzaj i charakter prezentu są bardzo powiązane z tym, co łączy nas z osobą świętującą urodziny. Wiele ludzi decyduje się na upominki połączone z wejściem w dorosłość, połączone z seksem, niezależnością albo (rozwinięcie tych informacji: sprawdź naszą propozycję) piciem alkoholu. Są to zwykle drobne prezenty, takie jak kufle, śmieszne skarpetki męskie, krawaty, pływające kieliszki, gra w alko-chińczyka itp. Czasem jednak większa liczba ludzi decyduje się zrzucić się na prezent i jest to voucher na wejście na trening sportu ekstremalnego, bon podarunkowy do sklepu odzieżowego, sprzęt sportowy i perfumy. Jeśli całkiem nieźle znamy osobę, którą mamy obdarować, kupno podarku nie będzie zbyt trudne i nie będą nam przychodziły do głowy tylko śmieszne skarpetki męskie.
Gwiazdy na wybiegu Natalii Jaroszewskiej
Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Na osiemnaste urodziny można gokarty, wynająć lożę w knajpie i zaprosić tylko najbliższych znajomych, albo możemy iść do imprezowni z całą klasą i połową osiedla.

Wszystko to przecież zależy od osób organizujących urodziny. Gdy już będziemy wiedzieć, jaki styl będzie miała osiemnastka, dostosujmy do niej swój podarunek, żeby zarówno wstrzelić się w gust solenizanta, oraz mieć poczucie, że to prezent dopasowany do oprawy.