Artystyczne stylizacje

Czy powinno kierować się modą i trendami w temacie wykreowania własnego stylu?

moda
Może to sporo osób zaskoczyć, ale bycie gwiazdą nie jest zależne od zamożności lub też urodzenia, to jakby bardziej stan umysłu. Widoczne jest już to od najmłodszego wieku, tak więc już w tym czasie niektóre pociechy wyróżniają się z tłumu, inaczej się ubierają czy zachowują. Choć ich zachowanie nie odbiega za bardzo od ogólnie obowiązujących norm, to sposób w jaki się wypowiadają lub też się zachowują, zostaje w pamięci.

moda
Autor: Christian Sosa
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsi liderzy wyróżniają się są już w niesamowicie młodym wieku, w przedszkolu, później już bardziej to utrwalają. Jedni uważają, że jest to kwestia charakteru, inni wychowania. Z pewnością zaś podstawowym czynnikiem, jaki za to odpowiada jest pewność siebie. W tej kwestii ubiór pomaga poczuć się gwiazdą dla samych siebie, zwiększa również w dużym stopniu poczucie własnej wartości. Najistotniejsze jest wyczucie i dopasowanie naszego wyglądu do piastowanego stanowiska albo sytuacji. Tak więc, gdy nie czujemy się gwiazdą, to nawet najlepsza stylizacja, przykładowo biustonosze Calvin Klein albo torby Victorinox, może nam w tym nie pomóc – poznaj przykłady.

Pewna siebie pani z pewnością nigdy nie założy czegoś jedynie z tego powodu, iż pokazała się w tym jakaś znana osobistość. Gwiazdy tak naprawdę to najczęściej indywidualistki, jakie prawdziwie wyróżniają się w tłumie. Przede wszystkim sposób w jaki się ubieramy, musi pasować do naszej figury, rodzaju urody i trybu życia. Nie każdej z pań będzie każda stylizacja pasować, a ciuchy i dodatki zakupione bezmyślnie, bo jakaś gwiazda je nosiła, w rzeczywistości będą prezentować się zupełnie inaczej. Do własnego wizerunku najprościej dojść metodą prób i błędów, to na pewno najlepszy sposób na sukces. W dziedzinie kształtowania wizerunku zawodowego trzeba być szczególnie ostrożnym oraz do tego sceptycznym wobec trendów. Tyczy się to różnych spraw, takich partii odzieży jak bluzy (zobacz: bluzy rozpinane z własnym nadrukiem) sportowe, garnitury albo ubrania wizytowe, jak i karty prezentowe.

zakupy
Autor: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com
W takiej sytuacji bowiem nasz wygląd jest najbardziej ważny, ponieważ świadczy o posiadanych kwalifikacjach czy kompetencjach. Nie powinniśmy ubierać się w taki sam sposób jak osoba, jaka aktualnie jest na topie, ponieważ media rządzą się własnymi, najczęściej sezonowymi trendami. Najlepiej także pamiętać, że kultura pięknych obrazów, jest wykreowana, a rzeczywistość jest zupełnie inna –