Artystyczne stylizacje

Czy naprawdę picie wody jest szalenie zdrowe?

picie zdrowej wody
Często myślimy, że coś jest korzystne dla zdrowia, lecz tak nie jest. Jednakże z całą pewnością częste picie wody ma wiele sensu. Co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Na samym początku nie lubiłem wody, wolałem napoje gazowane, ale przyzwyczaiłem się do tego smaku i w sumie w tym momencie nie mogę sobie wyobrazić lepszego napoju do ugaszenia pragnienia. Z tego co się orientuje, z roku na rok rośnie wśród polskich konsumentów popyt na wodę – przykładowo zdrowa woda jonizowana jest popularna.

butelka wody mineralnej
Autor: Dan Markeye
Źródło: http://www.flickr.com

Sądzę, że to bardzo dobra informacja – coś należy pić, a ogólnie inne napoje mają wiele wad. A więc sok jest drogi, a więc gdybyśmy wyłącznie po pili, pewnie dostrzeglibyśmy, iż wydajemy spore sumy na to pyszne picie. A poza tym, sok to zawsze dodatkowe kalorie. Herbata? Tak naprawdę to świetny napój. Jednak w większych ilościach to wyłącznie gorzka herbata jest w porządku. Cukier jest smaczny, sprawia, że herbata jest przyjemniejsza, lecz nadużywanie go nie jest czymś wskazanym. Można powiedzieć, iż woda – z gazem bądź bez, to obecnie świetna alternatywa.

Sam mieszkam na Mazurach, a więc jeśli najdzie mnie taka potrzeba, zawsze mogę pić wodę z kranu. Jednakże w zasadzie nie polecam, o wiele lepszym rozwiązaniem jest zakup wody butelkowanej. Trzeba dobrze dobrać wodę, bo w wielu przypadkach typowa woda ze sklepu nie jest odpowiednia dla zdrowia. To znaczy być może nie przeszkadza, ale nie ma dużych właściwości spożywczych. Moim skromnym zdaniem bardzo dobra, zdrowa, smaczna woda (jonizatory wody) to choćby taka od firmy aquator. Gorąco zachęcam do codziennego picia akurat tej wody – mi akurat mocno podpasowała – dowiedz się więcej.

Komu szczególnie pragnę polecić wodę? Tym ludziom, którzy stojąc na wadze dostrzegają, że muszą nieco schudnąć, zrzucić zbędne kilogramy. Można w sumie powiedzieć, iż także cukrzycy nie mogą spożywać czegoś innego, niż woda. Nie chcę tutaj jakoś chwalić wody, lecz fakty są takie, że odkąd właśnie każdego dnia ją spożywam, w znacznym stopniu poprawiło się moje zdrowie. Dużo lepiej się czuję. Naprawdę nie przesadzam: trudno uważać, iż woda (zdrowie-dom.pl/home/13-jonizator-wody-aquator-silver-.html) – osobiście preferuję gazowaną, nie sprawia, że wreszcie nasz organizm niejako się raduje. Życzę smacznego!