Artystyczne stylizacje

Czy powinno się wydawać gotówkę w firmowe obuwie? Kilka rozważań na temat marki.

buty adidas originals
Inwestycja w buty związana jest z częstymi rozmyślaniami natury wydatkowej. Zastanawiamy się nad tym tym, czy tak naprawdę trzeba jest wydawać duże gotówkę tylko ze względu na symbol Nike lub Adidasa? Czy nie jest to przesada, a zaoszczędzone na podróbce gotówkę warto zainwestować w co innego?

Jest kilka takich modeli obuwia, które podrabiane są powszechnie.

Obuwie adidas original charakteryzują się niebywale klasycznym wzorem, przez co ich odwzorowywanie nie jest trudnym zadaniem. Na stronach internetowych, które oferują tańsze obuwie z Azji możemy je niesłychanie często zobaczyć. Identycznie dotyczy to Nike air max 90 essential. Oba wcześniej wymienione rodzaje butownależą do butów z rodzaju tych codziennych. szczególnie w tej sytuacji zastanawiamy się nad zakupem podrobionych butów. Miejmy na uwadze to jednak, że na odwzorowany model nie mamy żadnej gwarancji, że są one korzystnie wykonane. Najczęściej zaczynają się one uszkadzać po kilku użyciach. Identycznie zresztą mają sprinterzy, którzy inwestują w niedrogie buty Nike free 5.0. Jest to jeden z dobrze znanych typów sportowych, super-lekki, a także niesłychanie świetnie oddychający i pewnym jest, że żaden nielegalny sklep nie jest w stanie zagwarantować takiej jakości jak markowe buty. Konkretne materiały są dla nich niedostępne i są szukane substytuty takie jak poliester. Następna sprawa przeciwko odwzorowaniom to kwestia kapitału ludzkiego. Kupując te super-tanie buty adidas Originals wspieramy azjatycką produkcję, który bazuje na wyzysku. Skoro tak naprawdę za obuwie kosztujące 350 zł osoba reprodukująca dostaje ok. 2 złotych to przekalkulujmy sobie ile otrzyma za kopię za 100 zł. O ile w ogóle otrzyma wynagrodzenie, bo zazwyczaj dzieci zmuszane są do wysiłku za darmo. Nie możemy pozwolić na taką sytuację i społeczna odpowiedzialność powinna zmuszać do tego, by buty było kupowane z legalnego źródła, które to korzysta z fabryk w których zarabia się w większości przypadków w przeliczeniu więcej, niż w Polsce za takie same wynagrodzenie.
buty adidas originals
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
A miejsc takich jest coraz więcej.

Wyszukujemy więc tylko te sklepy, które wydają się nam pewne. Dzięki temu i my otrzymamy pełnowartościowy produkt, PKB wzrośnie, a prawnie pracujący ludzie otrzymają odpowiednie wyrównanie.