Artystyczne stylizacje

Czego nie powinno zabraknąć w garderobie eleganckiego faceta?

Drużyna Big Star  w  koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012
Koszulki męskie to baza każdej stylizacji. Ponadczasowe podkoszulki można nosić solo, ale także zakładane pod koszulę na guziki, sweter, a nawet marynarkę. Świetne zarówno do pracy, jak również na wypad ze znajomymi czy randkę. Na co dzień rewelacyjnie sprawdzą się zwykłe podkoszulki z krótkim rękawem, najlepiej w nierzucających się w oczy barwach. Czerń, brązy i granaty będą świetnie nadawały się do każdej stylizacji.

Na mniej oficjalne okazje możemy założyć T-shirty z śmiesznym nadrukiem. Z mody nie wyjdą printy z postaciami z bajek czy kreskówkowymi bohaterami. Można też wybrać podkoszulki z dowcipnymi hasłami, choć polecasię rozwagę przy wyborze takiego rodzaju. Brzmiące dla nas niewinnie hasła mogą urazić na przykład koleżankę z biura czy znajomą. W tym sezonie na topie są również małe wzorki oraz niezmiennie od lat poziome paski.

Dla tych, którzy cenią nienachlaną elegancję i chcą łączyć koszulki męskie z marynarką , wyjątkowo godne rekomendacji są natomiast gładkie fasony polo. Jeśli chodzi o obuwie, eksperci nie mają wątpliwości – w jesiennym sezonie serca konsumentów zdominują huntery . Te cenione na całym świecie kalosze wytwarzane są w Londynie już od ponad 150 lat. Idealnie nadają się na październikowe ulewy i pierwsze zimne dni. Mężczyźni mogą wybierać modele z długą cholewką lub krótsze, sięgające ledwie kostki. Huntery sprzedawane są też w wielu odcieniach – w czerni albo butelkowej, eleganckiej zieleni.

koszulki
Autor: Naomi
Źródło: http://www.flickr.com

Kalosze sprzedawane są w licznych wirtualnych sklepach i na portalach licytatorskich. Ich koszt wynosi od ok.

Na pewno przyda Ci się najnowsza publikacja (https://noor.pl/pl/page/6/Aktualnosci/80/Granatowy_garnitur_%E2%80%93_klasyka,_ktora_nigdy_nie_przemija). Zatem wejdź w ów link i raduj się artykułem, który z chęcią dla Ciebie napisaliśmy.

450 złotych do 550 zł, zależnie od długości cholewki. W szafie nowoczesnego mężczyzny w tym sezonie nie może zabraknąć uniwersalnych T-shirtów i praktycznych kaloszy. Koszulki męskie znakomicie wzbogacą każdą stylizację, a z szerokiej oferty sprzedawców, każdy znajdzie coś dla siebie. Solidne huntery natomiast będą nieuniknione podczas jesiennych deszczowych dni.