Artystyczne stylizacje

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

siłownia
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że niedawno przeszły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, warto już zastanowić się nad plażową sylwetką. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem dokładnie tyle, żeby uczęszczać na aerobic albo siłownię i zmienić jadłospis. Kilka tygodni przed urlopami sale fitness są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy starają się zmienić ciało w niewielkim czasie.To duży błąd, gdyż modelowanie sylwetki potrzebuje wielu miesięcy wytężonej pracy oraz szeregu wyrzeczeń.

Żeby rozpisać sobie odpowiedni reżim treningowy oraz menu, warto poszukać podpowiedzi w sieci. Trzeba koniecznie wiedzieć, że każdy jest wyjątkowy i nie można ściągać systemów treningowych i jadłospisów kulturystów bez zmian. Nie kupuj bezwartościowych pisemek kolorowych, w których w każdym numerze oferuje się rzekomo rewelacyjne sposoby na dużą masę mięśniową w kilkanaście dni. Takie przemiany są abstrakcyjne, nawet przy udziale najnowszych odżywek. Niektóre produkty są warte zakupienia, w dalszej części prezentujemy kilka odmian.

Thermo fat burnerTaki produkt jest wart zakupu. Klasyczny suplement diety na odchudzanie zazwyczaj ma w sobie kilka substancji, które wspomagają spalanie tłuszczu – np. kofeinę. (Reklama: pierś z kurczaka z jabłkami). Z analiz wynika, że takie artykuły wykazują silnie działanie motywujące, to znaczy mocno wspierają ducha ćwiczącego, a ich skuteczność jest raczej niewielka. Jeżeli masz problemy z sercem, lepiej nie kupuj takich środków, bo duża ilość energetyków może sprawić złe samopoczucie.

Baton białkowyNajwiększymi nieprzyjaciółmi osoby, która planuje uzyskać estetyczną sylwetkę, są rzecz jasna słodycze. Mało kto orientuje się, że cukier jest dużo groźniejszy dla ciała i formy niż szkalowany tłuszcz. Jeżeli dopadnie cię chęć na połknięcie czegoś pysznego warto nabyć parę dobrych batonów białkowych.

Jeżeli studiujesz prezentowany tekst, to znaczy, że bardzo Cię zainteresował. Skoro tak, to przekonaj się sam, że inne portale także posiadają istotne informacje.

(Reklama: kawały o kulturystach). Tego rodzaju suplementy (suplementy diety) są zwykle wytwarzane z białka serwetkowego oraz innych substancji. W sklepach można kupić szeroką gamę smaków i odmian batonów białkowych, każdy odszuka sobie swój ulubiony wspaniały smak.

Źródło: