Artystyczne stylizacje

Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

siłownia
Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Mimo że parę tygodni temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, warto już pochylić się nad letnią formą. Do lata jeszcze parę miesięcy, a więc akurat tyle, żeby uczęszczać na aerobic bądź siłownię i ulepszyć dietę. Kilka tygodni przed wakacjami sale fitness są wypełnione tak zwanymi „sezonowcami”, którzy próbują polepszyć ciało w krótkim czasie.To stracone nadzieje, ponieważ poprawianie sylwetki potrzebuje wielu miesięcy ciężkiej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

Aby zaaplikować sobie odpowiedni reżim ćwiczeniowy oraz menu, trzeba poszukać wskazówek w cyberprzestrzeni. Powinno się koniecznie wiedzieć, że każdy jest wyjątkowy i nie wolno brać systemów treningowych i jadłospisów kulturystów bez zmian. Nie kupuj bezwartościowych gazetach kolorowych, w których w każdym wydaniu oferuje się podobno wspaniałe treningi i diety na wartościową masę mięśniową w miesiąc. Takie transformacje są abstrakcyjne, nawet przy udziale dobrych odżywek. Ale pewne suplementy są warte nabycia, poniżej prezentujemy kilka typów. Zobacz też suplementy diety.

Thermo fat burnerTego rodzaju produkt jest wart zakupu. Przeciętny suplement diety na odchudzanie zazwyczaj posiada kilka popularnych związków, które wzmagają likwidowanie tłuszczu – na przykład kofeinę. Z analiz dowiedziano się, że takie towary mają mocne działanie energetyzujące, to znaczy mocno wspierają psychikę trenującego, a ich skuteczność jest raczej niewielka. Jeśli masz problemy z ciśnieniem, lepiej nie bierz takich środków, bo znaczna zawartość stymulantów może przynieść dyskomfort. Sprawdź również napoje izotoniczne.

Baton białkowyNajwiększymi nieprzyjaciółmi osoby, która planuje uzyskać ładną sylwetkę, są rzecz jasna słodkości. Mało kto wie, że cukier jest gorszy dla zdrowia i formy niż szkalowany tłuszcz. Jeśli dręczy cię chęć na zjedzenie czegoś pysznego najlepiej jest zakupić sobie karton dobrych batonów białkowych. Tego gatunku produkty są najczęściej produkowane z białka mlecznego oraz innych substancji. Na naszym rynku można kupić szeroką gamę smaków i rodzajów batonów białkowych, każdy kupi sobie swój ulubiony słodki smak.

Źródło: mhbsport