Artystyczne stylizacje

Ćwieki są wciąż trendy

Porządki w szafie
W ostatnim sezonie panowały rzeczy ozdobione różnego rodzaju ćwiekami, nitami i kolcami. W sklepach pojawiły się już też kolekcje z najnowszego sezonu, które pokazują, iż moda na ćwieki będzie trwać jeszcze przez pewien czas. Dotychczas takie dodatki przypisywane były jedynie osobom o rockowych, punkrockowych i metalowych gustach. Dziś ćwieki można dostrzec nawet na eleganckich sukienkach czy gustownych torebkach.

Porządki w szafie
Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com

Wśród dostawców ubrań ozdobionych opisywanymi drobiazgami na pewno prym wiodą sklepy sieci H&M. Zarówno kolekcja będąca aktualnie już na wyprzedaży, jak i odzież z nowej dostawy posiadają ozdobienia w postaci nitów czy ćwieków. Szczerze mówiąc trochę ciężko byłoby w tej chwili wyszukać sklep, w którego ofercie nie byłoby choć jednej rzeczy odpowiadającej temu trendowi.

Ozdoby takie często umieszcza się w miejscach, gdzie nie mają one skutkować żadnym zadrapaniem na ciele albo uszkodzeniem innych części garderoby. Ćwieki idealnie więc sprawują się na kołnierzykach, mankietach czy po zewnętrznej części spodni.

Chcesz mieć dostęp do wiarygodnych informacji na ów temat? Pragniemy oznajmić Ci, że teraz je odkryłeś. Trzeba tylko najechać na łącze do wpisu (https://www.zegarki.pl/pl/jaguar).

Ostrzejsze kolce raczej obsadzane są na wysokości ramion, tak aby nie sprawiały kłopotu noszącym je osobom. Z kolei torebki papierowe H&M takie ozdoby umieszczone mają po prostu z przodu, tak by przymocowane do nich ćwieki czy nity nie zaciągały innej części naszych ciuchów.

Poza wspomnianą wcześniej możliwością zaciągnięcia przez ćwieki innych naszych ubrań, problematyczne może również okazać się zwyczajne pranie ciuchów z ćwiekami. Ponad to wszyscy ci, którzy piorą ciuchy jedynie w pralce, a pranie ręczne jest im zupełnie obce powinni dobrze przemyśleć zakup takiej odzieży. Często bowiem na zaleceniach widniejących na metce jest informacja o konieczności ręcznego prania tej rzeczy, co może być zwyczajnie uciążliwe. Powinno się więc zawsze bardzo dokładnie zapoznać się z instrukcją umieszczoną na metce, aby uniknąć różnego typu niemiłych niespodzianek. Dla pewności należy też prać rzeczy na lewej stronie.

Źródło: domodi