Artystyczne stylizacje

Co to jest labioplastyka?

Koktajle Grey Goose
Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających normalne funkcjonowanie, a ponadto ze względu na nieestetyczny wygląd często prowadzą do kompleksów oraz intymnych problemów dotyczących współżycia.

Koktajle Grey Goose
Autor: Grey Goose
Źródło: Grey Goose
salony
Autor: Torsten Mangner
Przyczyny niepoprawnej budowy warg sromowych mogą być rozmaite, jednak najczęściej są to uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia powstające na skutek porodu naturalnego bądź po prostu starzenie się tej okolicy ciała. Bez względu na przyczynę problemu skuteczną metodą na jego pozbycie się jest labioplastyka.
słońce
Autor: Tempur
Źródło: Tempur

Labioplastyka bądź inaczej plastyka krocza to zabieg, który wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne bądź przy użyciu laserowa. W zależności od typu deformacji, modeluje się wargi w obrębie kształtu oraz wielkości.

Jeśli prezentowany tekst wzbudza Twoją ciekawość, kliknij tutaj i dodatkowo zdobądź więcej informacji, które również są godne zapamiętania.

Obecnie bardziej preferowana jest metoda laserowa, ponieważ pozwala zminimalizować straty krwi, przez co zabieg jest mniej inwazyjny. Poza tym, zabieg z użyciem lasera nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i właściwie zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania, trzymając się zaleceń. Przez kilka tygodni zabronione jest pożycie seksualne oraz wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki występuje opuchlizna i ból okolicy zabiegowej.

Jednym z najnowocześniejszych laserów wykorzystywanych do zabiegu plastyki krocza oraz kilku innych zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej jest laser noszący nazwę MonaLisa Touch.

Ten serwis internetowy psycholog dziecięcy katowice solutio zawiera wciągające dane na omawiany wątek, zatem, jeśli ta problematyka Cię intryguje, to sprawdź to obowiązkowo.

Jeśli interesuje nas laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa bądź inne duże miejscowości to miejsca, w których bez trudu odnajdziemy renomowaną klinikę specjalizującą się w ginekologii estetycznej.

Zanim umówimy się na zabieg lekarz musi przeprowadzić wywiad medyczny, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu: zaburzenia krzepliwości krwi, niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, miesiączka, ciąża, karmienie piersią,