Artystyczne stylizacje

Co się je na imprezach?

Pizza
Niebawem impreza…godzina 16, jest właśnie początek weekendu, a my wróciliśmy z pracy . Na 18 jesteśmy umówieni na „domówkę” u znajomych, zatem 2 godziny czasu wolnego dla siebie.

Jeżeli jesteśmy mężczyzną to nie ma problemu, będziemy potrzebować mniej więcej 20 min. od momentu kąpania się, do włożenia klucza w zamek drzwi po zewnętrznej stronie naszego lokum. Jednak jeśli jesteśmy kobietą, to już trzeba będzie 20 min., ale jakieś razy 4. Przede wszystkim kąpiel może i depilacja, później suszenie, malowanie, strojenie, lustro i gotowa do wyjścia. Równa 1h i 29 minut (nowy rekord). Wow.

Pizza
Autor: www.onaonaona.com
Źródło: www.onaonaona.com
W drodze do celu zarówno kobieta jak i mężczyzna muszą zajrzeć do sklepu z alkoholem, gdyż z pustymi rękami wejść nie wypada. Przy sklepowej kasie wszystkie chwyty dozwolone: piwo, wódka, koniak, likier, whiskey, nalewka, drinki itd. itp. Istotne, aby po prostu coś nieść i nie czuć się nieswojo, gdy nasz znajomy spojrzy przez judasza, aby sprawdzić kto dzwoni i co trzyma.Jest godzina 18:01 wciskamy dzwonek do drzwi, za chwilę zostajemy przedstawieni „nowym” (oczywiście po 5 minutach i tak nic nie pamiętamy) no i pierwsze lody przełamane, zabawę czas zacząć.

Mniej więcej taki właśnie przebieg wydarzeń panuje w przypadku większości, nic w tym streszczeniu nowego nie znajdziemy, nikt tutaj się nie dowie jak postępować przed spotkaniem. Nauczymy się natomiast tego, jak możemy zaspokoić swój głód gdy przyjdzie na to czas, a przyjdzie na pewno. Dobra impreza to doborowe towarzystwo, smaczne trunki, klimatyczna muzyka oraz smaczne potrawy. Z tymi ostatnimi to różnie bywa, bo niekiedy zdarza się, iż gospodarz to facet i trzeba postawić wtedy na jedzenie spoza jego domu. Tutaj na przeciw wychodzi pizza i zamówienia na wynos!

Tak, tak ostatni ratunek na głód, który może zepsuć nawet najlepsze spotkanie z przyjaciółmi. My polecamy najlepsze pizzerie w kilku miastach miastach, jeśli mieszkacie właśnie tam, to nie czekajcie, zamawiajcie póki nikt Was nie uprzedzi!

Na przykład dla mieszkańców Szczecina polecamy wpisać do wyszukiwarki „pizza nocą Szczecin”. Wszyscy bez wyjątku z Gdańska zjedzą po wpisaniu „pizza nocna Gdańsk”. Głodni z Poznania skorzystają z „pizza na zamówienie Poznań” a Wrocławianie mogą zaglądnąć pod „pizza wrocław 24h”.