Artystyczne stylizacje

Co będzie modne w tym roku?

images
Sezon zimowy to czas, by przedsięwziąć dogłębne porządki w szafie z ubraniami. Na bank kurzą się na półkach ubrania, których już nie ubierasz. Czasem powodem jest to, że zwyczajnie te rzeczy już na ciebie nie pasują. Czasami odzież nie jest już dla ciebie atrakcyjna. Jeżeli rzeczy, które chcesz wyrzucić z szafy, są nieuszkodzone, nie pakuj ich do kubła na odpadki.

W Polsce jest sporo niezamożnych rodzin, dla nich takie ciuchy byłyby wielkim wsparciem. Poszukaj oznakowanego kontenera Caritasu i tam wrzuć wszystkie zbędne rzeczy. Jeśli masz trochę więcej czasu, wyczyść je przed wrzuceniem. Zdarza się, że w rejonie nie można znaleźć zbiorników na ubrania dla ubogich. W tym wypadku musisz iść do miejskiej noclegowni dla bezdomnych lub plebanii. W takich instytucjach bez wątpienia wezmą twoje rzeczy z wdzięcznością.

Dobra, jest porządek na półkach, teraz pora na to, by kupić nowe rzeczy na nadchodzący okres letni. Co warto nabyć? Oto 4 ciekawe kategorie ciuchów, które z pewnością będą popularne w tym roku.

Autor: PILGRIM

Botki Puma
Na nóżkach każda ceniąca trendy pani powinna nosić obuwie tej popularnej firmy. Sprzedawane są w wielu odmianach w dobrze zaopatrzonych sklepach z butami – znajdziesz więc odmiany idealne na ciepłe polskie lato, jak i botki Puma na szarugę.

Bransoletki Asos
Na nadgarstki zaś warto w tym sezonie założyć szykowne bransoletki. Jeżeli czytasz wieści ze świata trendów, bez wątpienia zwrócisz uwagę na fakt, że takie drobiazgi są w modzie już kilka lat. Polecamy wyroby marki Asos, które zachęcają wyjątkowymi projektami i wywołują zazdrosne zerknięcia innych kobiet.

Swetry H&M
Na chłodne dni trzeba zamówić sobie ciepłe sweterki, dostępne w sieci renomowanych sklepów z ciuchami, pochodzącej z półwyspu skandynawskiego.

Bluzy Adidas
O ile planujesz się odchudzać i sporo biegasz, musisz kupić sobie komfortowe bluzy Adidas, rewelacyjne do tego zadania. W czasie biegania także musisz prezentować się elegancko!