Artystyczne stylizacje

Świetny zapach schowany w gustownym flakoniku

perfumy Hugo Boss
By aromat każdych perfum był trwały powinnaś zainwestować sporadycznie w dobrą markę perfum. Niestety – większość aromatów będących w sklepach nie utrzymuje się na skórze przez długi czas. Prawda jest taka, że inwestycja w droższe perfumy jest bardziej ekonomiczny. Nie musisz bowiem wylewać na siebie dużej ilości specyfiku,żeby efekt stał się mocny. Dla ludzi, którzy jeszcze nie podjęły decyzji w jaki sposób nabyć zapach ładnie pachnący i trwały mamy parę interesujących propozycji.

marka Dior
Autor: chinnian
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykłą wydajnością w małej cenie mogą poszczycić się perfumy marki Joop. Utrzymują się na skórze bardzo długo – jedno muśnięcie zapachem jest wystarczające na 24 godziny. Marka niezwykle znana i ceniona, ich hitem sprzedaży w ostatnim czasie jest perfumy Joop! Femme Woman Woda toaletowa 30 ml spray. To nieco mocniejszy zapach, jego głównym składnikiem stała się słodka wanilia uzupełniona nieco lżejszymi zapachami kwiatów i owoców miedzy innymi róże i cytrusy.

flakoniki z perfumami
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Znana marka Christian Dior to firma, jaka już wiele lat zajmuje się produkcją najwyższej klasy zapachów. Firma jest utożsamiana z ekskluzywnością. W ich perfumach masz szansę być przebojowa i wyjątkowa. Jeśli chcesz spróbować tej marki warto zacząć od opakowań o mniejszych wielkościach perfum w o wiele niższej cenie np. Christian Dior Miss Dior Cherie Woda perfumowana 30 ml spray. Zapach (woda perfumowana od Christian Dior na stronie niezwykle powabny, rześki – wspaniały na każdy dzień. Jeden flakonik służy przez niezwykle długi czas.

Trwałym produktem od modelki Naomi Campbell są zapachy równie wspaniałe oraz powabne jak ich właścicielka, perfumy mają nazwę Naomi Campbell Woman Woda perfumowana 30 ml spray. Opakowanie jest idealne, do noszenia go przy sobie w torebce, gdyż zajmuje niewiele miejsca. Ma ciekawy, podłużny kształt. Najważniejszym jego elementem stała się wydajność – w tę cechę na pewno warto zainwestować. Warto się jak jedna z najpiękniejszych kobiet świata.

Propozycja dla mężczyzn od niemieckiej marki Hugo Boss to zapach o nazwie Hugo Boss Selection Woda toaletowa 50 ml spray. Panowie – których perfumy są często jednym z niewielu używanych kosmetyków muszą wyjątkowo zadbać, by zapach używanych przez nich perfum (więcej o produkcie Hugo Boss na stronie był trwały oraz niebanalny. Ten zapach to odpowiedź na to wyzwanie.