Artystyczne stylizacje

Buty typu erotycznego – czyli, seksowne buty na każdziutką okazję

mężczyzna
Jesteś kobietą oraz lubisz czuć się w seksowny sposób? Przeciwko pozorom obuwie erotyczne to nie wyłącznie „buty do łóżka przeznaczone dla fetyszystów czy też zboczeńców”. Buty typu erotycznego mają możliwość być noszone każdego dnia albo na wyjątkowych okazjach sprawiając, iż poczujemy się piękne i pożądane!
Buty od zawsze były konikiem kobietek.

mężczyzna
Autor: Adam charette
Źródło: http://www.flickr.com
Niektóre spośród nich umieją mieć kilka par do pojedynczej sukienki, tylko dlatego, że mogą pasować – inne, jeżeli im się spodoba bucik, mogą nawet zakupić go o dwójkę Rozmiary za małe, byle tylko je mieć. Zdawać by się miało możliwość, że to tylko swego typu „pożądanie”, jednak dla wielu kobietek buciki są uosobieniem ich duszy, z tego powodu koncentrują się na nich, aby móc siebie uzewnętrznić. Nasz własny pisany dzisiaj temacik, a więc: obuwie erotyczne, to temat zdawać by się mogło kontrowersyjny, jednakże zakupuje je dużo kobiet, a niektóre nawet nie wiedzą, iż kupiły tego rodzaju bucik. Podstawowym – nazwijmy go „przedstawicielem”, butów erotycznych są wysokie szpilki, a także kozaczki na szpilce, które nawet ubóstwia sporo kobiet, czując się wewnątrz nich bardzo seksownie. Warto zaznaczyć, że wiele modeli butów erotycznych, posiada tak zwane „szklane obcasy”, lub dobrze poznane sporo ludziom futerka, które sporo kobietom w zasadzie nie potrafią odpowiadać, jednak nadal duży procent spośród nich je nawet i uwielbia.

Poza kozakami i szpileczkami do bucików erotycznych podliczamy także inne typy butów, takie jak chociażby klapki (dla przykładu z napomkniętym futerkiem), buty na platformach, czy też dobrze znane sandały, które to występują na ogromnej szpilce.