Artystyczne stylizacje

Biżuteria wydaje się być najwierniejszym przyjacielem każdej kobiety – tym bardziej ładne pierścionki

kopertówka
Panie kochają, gdy mają możliwość założyć szykowny pierścionek na ważny wieczór, ale też do pracy.
Panowie, którzy pragną zrobić wyjątkowy podarunek dla swojej ukochanej, zazwyczaj sięgają po stare oraz sprawdzone metody.

kopertówka
Autor: Joonie – http://justjoonie.blogspot.com/
Źródło: http://www.flickr.com
pierścionki z cyrkoniami
Kupują biżuterię. I to naprawdę najlepszy pomysł, gdyż pięknej biżuterii nigdy nie jest nazbyt wiele w damskiej szkatułce. Powinna być ona rzecz jasna szykowna, tak aby dało się ją nałożyć do pracy, ale także do teatru lub opery. Jeśli nie stać nas na zakup drogiego pierścionka z rzadkim kamieniem, to mamy możliwość wybrać coś tak samo pięknego, ale tańszego — pierścionki z cyrkoniami. Cyrkonia (e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Z-cyrkonia-475.html) to syntetycznie wytwarzany kamień, który jest szalenie podobny do diamentu. Ma ten sam kolor oraz równie pięknie załamuje promienie, dzięki czemu lśni w słoneczny dzień. Z tego powodu jest coraz bardziej modna i da się ją zamówić w niejednym sklepie jubilerskim. Dzięki swej cenie wydaje się być bardziej przystępna. Obecnie panie nie muszą więc czuć się mniej wartościowymi, wyłącznie dlatego, że nie stać je na drogie pierścionki. Cyrkonia przepięknie wygląda zarówno w złotej, jak i w srebrnej oprawie. Niedawno modne stały się także platynowe pierścionki i w takim przypadku połączenie jest tak samo piękne. Dzięki kilku domieszkom możemy uzyskać wspaniałe barwy cyrkonii.

Przykładowo zielone, żółte lub fioletowe. Cyrkonia istnieje już od około 50 lat. Wymyślono ją we Francji. Od swej pamiętnej premiery nie słabnie ani jej uroda, ani moda na nią. Wobec tego warto skusić się i zakupić z nią pierścionek.