Artystyczne stylizacje

Bądź kobieca podczas nadchodzącego sezonu i dopasuj płaszcz do swojej garderoby

images
Nim lato na stale zagości w naszej garderobie musimy uporać się z nadchodząca wielkimi krokami wiosną. Wraz z jej przyjściem po-odstawiajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy się na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale cienkich płaszczykach, które będą w sam raz do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na wkładanie płaszczy mamy tak zaledwie jedynie kilka tygodni. A że z pogodą różnie bywa, wkładanie lżejszych rzeczy w najbliższym czasie całkowicie może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie traćmy nadziei, miłe panie i już gotujmy portfele, aby w najbliższym okresie stylowo.

Tej wiosny będziemy nosić płaszcze z nie tak odległych modowo czasów. Odkurzymy, więc szafy naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy z nich wydobyć i dobrać do teraźniejszych modowych wariacji. Na przekór porze roku, która jest najczęściej kolorowa dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie brąz. Ku rozpaczy miłośniczek jaskrawych kolorów takie w zasadzie nie będą się pojawiać. Krój płaszczy jest dobrze znany i lubiany, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś tęsknił za trenczami to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać ile będzie chciał. Ciuchy, których znakiem charakterystycznym są rzucające się w oczy guziki i gruby pas uwydatniający talię, znów zagoszczą w naszych miastach.

Tkaniny, z których zrobione będą płaszcze, zachwycą panie tęskniące za modowym stylem z lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne produkty, które w tym roku uczynią z Ciebie modową boginię.