Artystyczne stylizacje

Gdzie kupować farby i kosmetyki do włosów?

Blondynka o bujnych włosach
Niemało kobiet kupuje kosmetyki do farbowania włosów w drogeriach. Ale wiele z nich zastanawia się również nie tylko nad ich skutecznością, lecz także szkodliwością. Gdzie zatem powinniśmy kupować preparaty do włosów, żeby były one nie tylko skuteczne, lecz także bezpieczne?

Dziewczyna z potarganymi włosami
Autor: Rob
Źródło: http://www.flickr.com
Wiemy o tym, że profesjonalne farby, które stosowane są przez fryzjerki w salonach, mają w swoim składzie o wiele mniej amoniaku aniżeli kosmetyki z drogerii. Jest to możliwe z kilku powodów. Osoba kupująca farby w drogeriach oczekuje, iż w bardzo szybki sposób uzyska kolor dokładnie taki, jaki pokazany jest na zdjęciu na opakowaniu. Znaczna ilość amoniaku powinna zapewnić nam taki rezultat. W salonie natomiast fachowy fryzjer widzi na bieżąco proces koloryzacji i wydłuża lub skraca jego czas w zależności od potrzeb włosów czy ich indywidualnych właściwości. Jeśli więc chcemy farbować włosy bezpiecznie, zamiast drogerii warto zdecydować się na fryzjerski sklep w Szczecinie wątpienia specyfiki gwarantowane w fachowych sklepach fryzjerskich, powinny spełniać o wiele więcej funkcji aniżeli z drogerii. Specyfiki wykorzystywane przez fryzjerów mają najczęściej znacznie mocniejsze działanie, jednak bywają używane przez specjalistów, którzy szczegółowo wiedzą, jak je dawkować i je używać,
Klientka u fryzjerki
Autor: Special Olympics Connaught
Źródło: http://www.flickr.com

dlatego też gwarantują bezpieczeństwo przy jednoczesnych wspaniałych rezultatach.

Jeśli mamy w pobliżu salon, znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z jego produktów niż zakupy w drogeriach. W ten sposób mamy szansę kupić nie tylko skuteczne specyfiki, lecz również dostać dokładne wiadomości na ich temat. Niestety powinniśmy wiedzieć o tym, iż niezwykle często preparaty kupione w fachowych sklepach (link) są nieco droższe od tych z drogerii. Za ceną stoi jednak znacznie lepsza jakość. Są one bardziej wydajne i w opinii wielu użytkowniczek o wiele lepiej realizują swoje funkcje.

Jeśli nie jesteśmy przekonani, po jakie specyfiki do włosów należy sięgnąć, albo też które z nich będą bezpieczne dla naszych włosów, fryzjerki sklep w Szczecinie może być znacznie lepszym rozwiązaniem, niż samodzielne eksperymentowanie z niesprawdzonymi kosmetykami z drogerii (czytaj resztę pod adresem).