Artystyczne stylizacje

Preparaty do twarzy – w jakim zamiarze są stosowane.

malowanie ust
Niejedna kobieta, każdy mężczyzna czy nastolatek wie, że wypada szczególnie troszczyć się o skórę twarzy. Nie chodzi tutaj o aplikowanie mnóstwa kosmetyków, a raczej o to by stosowaćjednego, lecz przeznaczonego właśnie do naszego rodzaju cery. Niekiedy warto jest zainwestować w dany, zalecany czy zachwalany kosmetyk i sprawdzić na sobie, gdyż może okazać się, że będzie dla nas idealny.

szminki
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Początkową czynnością jaką piastuje każdy z nas zaraz po porannym powstaniu z łóżka jest umycie twarzy i nałożenie na nią kremu. Kiedy chodzi jednak o krem do twarzy > intensywnie nawilżający krem do twarzy,istotne jest aby był on właściwy, ponieważ po nałożeniu będzie widniał na skórze przez cały dzień. W zależności od tego jaki posiadamy typ cery (sucha, tłusta, wrażliwa, mieszana) taki krem do twarzy >> głęboko nawilżający krem do twarzy powinniśmy wykorzystywać. Na obecną chwilę na rynku jest ich kompletne mnóstwo, w przeróżnych przedziałach cenowych. Każdy z nas z pewnością odnajdzie coś dla siebie. Następnym kosmetykiem, który bardzo często można spotkać na twarzy zwłaszcza pań jest róż do policzków. Istnieją drobne uniwersalne zasady, którymi trzeba kierować się przy wybieraniu różu. Jeśli posiadasz jasną cerę pewnikiem jest, iż dla Twojej cery będą najlepsze produkty w pastelowych, różowych kolorach , które nadadzą policzkom subtelny rumieniec. Sprawdź więcej o tym: .Dla cer porcelanowych dobre będą też pastelowe róże z tonami pomarańczu, z kolei brzoskwiniowy jest zasadniczo dobrym kolorem dla cer z żółtymi tonami. kolor różu możesz sprawdzić przyrównując go ze skórą ust po wewnętrznej ich stronie. Róże do policzków są osiągalne w formie sypkiej, kremowej, kompaktowej, a także żelowej oraz w kulkach. Róże sypkie pozwalają bardzo szybko i skutecznie poprawić make-up, ten w kremie pochłania nieco więcej praktyki i czasu, aby nałożyć go poprawnie. Jest za to bardziej trwały niż róż sypki czy w kulkach. Róż w kamieniu jest natomiast najbardziej uniwersalny i nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.

kosmetyki
Autor: Brynn Tweeddale
Źródło: http://www.flickr.com
W podobny sposób krem do twarzy jak i róż do policzków może w podobny sposób bardzo polepszyć jakość i wygląd twarzy, jak i kategorycznie zepsuć rezultat końcowy kosmetycznych zmagań. Porządnie dobrany róż na policzkach nadaje delikatny, dziewczęcy design osobom naturalnie bladym jak również o jasnej karnacji. Z kolei dobrze dopasowany krem sprawi, że twoja skóra będzie wyglądała na nieskazitelnie piękną.