Artystyczne stylizacje

Akcesoria dla mężczyzn z brodą

Mężczyzna z brodą
Kobiety nie mają kłopotów z kupowaniem kosmetyków. W każdym sklepie możemy zobaczy jakieś kosmetyki dla pań. Dodatkowo istnieje tyle drogeryjnych sklepów, że aż może zawirować w głowie od wielości wyboru.

Za to panowie nie mają już tak prosto. Gdy mają zamiar znaleźć kosmetykido brody są zmuszeni się trochę nagimnastykować. Bo niby kosmetyki do brody gdzie kupić najlepiej? Odpowiedź suma summarum jest dość banalna, w Barber Shopach lub w sklepach internetowych. Dobrze jest też sprawdzić stronę . Oczywiście można wyruszyć również do stacjonarnej drogerii i tam zacząć szukać właściwych kosmetyków. Czasem zdarzy się, że znajdziemy jakieś fajne akcesoria do brody, ale nie zawsze. Tak, więc idealne okażą się profesjonalne sklepy internetowe lub miejsca, gdzie specjaliści potrafią zająć się nasza brodą, bo tam również sprzedawane są różnego rodzaju akcesoria do dbania o zarost. A mężczyźni, którzy zapuszczają brody muszą pamiętać jak istotne jest dbanie o nią i nie chodzi tu tylko o jej mycie, ale też chodzi o podcinanie. Warto również upewnić się, że z brodą wyglądamy dobrze, bo jednak nie wszystkim zarost będzie pasował.

Tradycyjne golenie

Mężczyzna z trzydniowym zarostem
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com

W naszych czasach chcemy, by wszystko było zrobione szybko. Podobnie panowie mają, kiedy powinni się ogolić. Nie mają czasu i stawiają na nowoczesne sposoby. Ale ta tendencja w tej kwestii się odmienia. Coraz większa liczba przedstawicieli płci brzydszej stawia na tradycyjne golenie i dlatego tak popularne są Barber Shopy. Tam możemy radować się profesjonalnym podejściem do tradycyjnego golenia. Golibroda w Barber Shopie ma wiedzę w jaki sposób się wszystkim zająć. Podpowie również, które z kosmetyków okażą się perfekcyjne do naszej brody, bo tych jest wiele i powinno wybierać się idealne. Jeśli więc któryś z panów myśli o zapuszczeniu brody, to musi pamiętać, że trzeba będzie o nią zadbać. Wizyty w Barber Shopie będą niezbędne, chyba, że sami będziemy umieli nad brodą panować. Wszystko zależy również od tego, jakiej długości chcielibyśmy mieć brodę, jaki chcemy nadać jej kształt. Bo obserwując przedstawicieli płci brzydszej na ulicach, nie ciężko się domyślić, że broda brodzie nie jest równa.