Artystyczne stylizacje

Monthly Archive: Luty 2013

Nie szata zdobi człowieka?

To, co ubieramy, świadczy o nas. Dużo osób uznaje takie przekonania, które twierdzą, że istotne jest to, co człowiek posiada w środku – charakter, osobowość. To oczywiste, że tego rodzaju rzeczy są ważne i powinny być szkłem, przez które postrzega się innych. Jednakże rzeczywistość nie jest tak różowa.

Kobiety kochają buty

buty damskie
To że panie kochają wszystkie buty wie każdy. Pantofelki powinny pasować do stroju, do humoru i do warunków pogodowych. A im więcej do wyboru w kobiecej szafie tym lepiej. W końcu korzystniej mieć możliwość wyboru niż go nie mieć. Ubrania, buty i dodatki to wyjątkowy kobiecy świat, do którego mężczyźni ani nie wtrącają się ani go nie rozumieją. Lepiej dla nich jeśli nie próbują. Ale co zrobić kiedy za kobiecą potrzebą kupowania nie radzi sobie stan konta?

Proces prawidłowego wyboru butów

buty męskie
Stopy są niezwykle czułym miejscem w ciele człowieka, dlatego też wymagają dobrej troski i ochrony. W prawdzie ludzki organizm adaptuje się do warunków, w jakich człowiek egzystuje bardzo szybko – np. poprzez stworzenie grubszej warstwy naskórka w momencie, w którym nasze stopy dotykają ziemi bez zewnętrznej ochrony – jednak warto dbać o dobrą ochronę dla naszych stóp.

Jak uzyskać piękną fryzurę we własnym domu?

wella maska do włosów
Podczas pierwszego spotkania z innym człowiekiem nieświadomie osądzamy jego wygląd. Jednakże nie tylko nowi ludzie komentują nasz wygląd. W sklepie, na spacerze – wszędzie jest dużo ciekawskich gapiów. Punktami, które najmocniej przykuwają uwagę jest zadbany ubiór oraz fryzura. O ile ubranie to bardziej sprawa mody, tyle włosy często powierzamy fryzjerom.

Co powinna mieć kosmetyczce trzydziestolatka

images
Troszczenie się o swój wygląd jest obecnych czasach konieczne i nie ogranicza się tylko, do stosowania takich akcesoriów jak cienie do powiek i szminka. Jeśli po przekroczeniu zaklętej trzydziestki, dalej wyglądamy atrakcyjnie, znaczy że do jak dotąd umiałyśmy dobrze zadbać o buzię. Jeśli nie, jest na to ostatni dzwonek. Istnieją pewne podstawowe produkty które powinny znajdować się w łazience trzydziestolatki.

Plusy żywności ekologicznej

warzywa
Żywność ekologiczna jest w stanie w najbliższej przyszłości wyznaczyć trendy zdrowego odżywiania się w rozwiniętym społeczeństwie. Smakowite pomidory bez pestycydów czy jabłka pozbawione chemii to jednak towary obecnie zdecydowanie rzadko spotykane w sklepach. W czasach pogoni za pieniądzem i lawinowego szukania oszczędności kosztów produkcji sporo owoców i warzyw traci własne smaki.

Najchętniej wykorzystywane kosmetyki od wielu lat są kupowane głównie przez kobiety

images
Kosmetyki od wielu lat są używane głównie przez kobiety, a w mniejszym stopniu także przez mężczyzn. Mogą przybierać rozmaite formy. Ich zastosowanie również jest zróżnicowane; kosmetyki można podzielić na służące do mycia (mydła, żele, płyny do kąpieli czy do demakijażu), do pielęgnacji skóry (kosmetyki do opalania), nawilżania (kremy), zmiany zapachu (antyperspiranty, wody toaletowe) oraz ulepszania wyglądu (wszelkiego typu kosmetyki kolorowe).

Czas iść na siłownię!

siłownia
Mimo że dopiero co przeszły Święta Bożego Narodzenia i za oknem śniegi, warto już pomyśleć nad letnią prezencją. Do urlopów jeszcze kilkadziesiąt tygodni, a zatem dokładnie tyle, żeby zapisać się na aerobic lub siłownię i ulepszyć jadłospis. Kilka tygodni przed latem sale fitness są wypełnione tzw. „sezonowcami”, którzy starają się zmienić swój wygląd w krótkim czasie.To duży błąd, gdyż modelowanie sylwetki potrzebuje wielu miesięcy wytężonej pracy oraz szeregu wyrzeczeń.